Uitslagen

Kampioenen Veekeuring Noord-Friesland 2016

Kalveren jong

Nr.

Naam dier

Eigenaar:

Plaats:

Voorbreng(st)er:

Kampioen

15

Bolleholster Amazing

J.W. van der Wal

Wanswert

Reserve kampioen

17

Bierum Jaccobina 1

Melkveebedrijf Bierum

Hantumeruitburen

Gea Bekius

Kalveren midden

Kampioen

37

Bolleholster Atw. Anya 6

J.W. van der Wal

Wanswert

Reserve kampioen

40

HEMRIK HOLSTEIN DELTA CHAR

ALH Genetics

Damwâld

Nick van der Burg

Kalveren oud

Kampioen

55

Aram

A. Visser

Broeksterwâld

Hindrik Visser

Reserve kampioen

52

Rovershoekster Eelkje 105

Mts O+J G Hoekstra-Cuperus

Aldtsjerk

Pinken

Kampioen

114

Koarnwert Theodora 82

Mts Bakker

Ginnum

Marianne Bosch

Reserve kampioen

116

Bolleholster Maradona

J.W. van der Wal

Wanswert

Vaarzen

Kampioen

121

KrKdikker Galea 1

Ba+E+Yp Lawerman

Hiaure

Reserve kampioen

128

Bicc Rhoda 7

A. Visser

Broeksterwâld

Koeien midden

Kampioen

136

Ellen 13

W de Groot

Oudega Gem Small

Reserve kampioen

137

Edlihta 22

W de Groot

Oudega Gem Small

Koeien oud

Kampioen

149

Hiltje 388

Mts KP+L Reitsma-Kloosterman

Broeksterwâld

Reserve kampioen

146

KrKdikker K Jantje 103

Ba+E+Yp Lawerman

Hiaure

CRV Rendementsprijs

152

Bierum Wassenaar 310

Melkveebedrijf Bierum

Hantumeruitburen

Bedrijfscollecties (jongvee)

Kampioen

ALH Genetics

Damwâld

Reserve kampioen

J.W. van der Wal

Wanswert

Beste voorbrengen

t/m 8 jaar:

9

Simkje 197

A. Visser

Broeksterwâld

Daan Plutschouw

9 t/m 12:

1

Loane Janette 357

Mts. Broersma-van der Noord

Damwâld

Hilde Broersma

Uitslagen veekeuring Noord-Friesland op 25-07-2015 te Walterswald
JURY
Jacob Wijnker met Sjoerd van der Helm
Eddie Tierens met Wouter Blockx Aantal opgegeven dieren: 129
Aantal bedrijven: 27
OUDERE KOEIEN
KAMPIOEN: 124 Marijke 39
Vader: Wageningen Minardi
Eigenaar: D.Zandstra, De TikeRESERVE KAMPIOEN: 117 Bierum Wassenaar 310
Vader: Barnkamper Support
Eigenaar: Melkveebedrijf Bierum, Hantumeruitburen
JONGERE KOEIEN
KAMPIOEN: 113 Hiltje 388
Vader: Plattery Talent Leonard Aa
Eigenaar: Mts KP+L Reitsma-Kloosterman, BroeksterwâldRESERVE KAMPIOEN: 102 Larisa
Vader: Flevo Genetics Snowman
Eigenaar: Mts W+J Hoeksma, WestergeestVAARZEN
VAARZEN
KAMPIOEN: 89 Ellen 13
Vader: Danillo
Eigenaar: W de Groot, OudegaRESERVE KAMPIOEN: 91 Edlitha 22
Vader: Regancrest Bradnick
Eigenaar: W de Groot, Oudega
PINKEN
KAMPIOEN: 86 Rovershoek Tex B Shottle 6
Vader: Mr Chassity Gold Chip
Eigenaar: Mts O+J G Hoekstra-Cuperus, Aldtsjerk
Inzender: Bettie AltenburgRESERVE KAMPIOEN: 84 Krûdikker Galea 1
Vader: Maple Downs Atwood
Eigenaar: Mts.Ba+E+Yp Lawerman, Hiaure
Inzender: Yme Paul Lawerman
OUDERE KALVEREN
KAMPIOEN: 50 Koarnwert Theodora 82
Vader: Mr Chassity Gold Chip
Eigenaar: Mts.Bakker, Ginnum
Inzender: Wieke Marije BakkerRESERVE KAMPIOEN: 69 Boukje 171
Vader: Aram
Eigenaar: Mts.Visser-Visser, Broeksterwâld
Inzender: Ate Visser
MIDDEN KALVEREN
KAMPIOEN: 21 Wageningen Geertje 180
Vader: Boss Iron
Eigenaar: Mts W+J Hoeksma, Westergeest
Inzender: Famke DijkstraRESERVE KAMPIOEN: 29 Koarnwert Wikje 526
Vader: Broeks Tychip
Eigenaar: Mts Bakker, Ginnum
Inzender: Marianne Bosch
JONGERE KALVEREN
KAMPIOEN: 8 Rhodeterspster Pietje 126
Vader: Heavenly Golden Dreams
Eigenaar: Mts van der Woude, Hantumeruitburen
Inzender: Reinder van der WoudeRESERVE KAMPIOEN: 7 Rhodeterpster Tjitske 94
Vader: Jotan Red
Eigenaar: Mts van der Woude, Hantumeruitburen
Inzender: Willem Dirk van der Woude
BESTE VOORBRENGEN JONGVEE
t/m 8 jaar Kampioen: Kees Kloosterman, Feanwalden
9 t/m 12 jaar Kampioen: Famke Dijkstra, Westergeest
13 t/m 16 jaar Kampioen: Wieke Marije Bakker, Ginnum
BESTE BEDRIJFSCOLLECTIES JONGVEE
1 Mts.Visser-Visser, Broeksterwâld
2 J.W. van der Wal, Wansert
Uitslagen veekeuring Noord-Friesland op 26-07-2014 te Walterswald
JURY
Nico Bons
Addy Moree
Peter Hansen
Sander StuijAantal opgegeven dieren: 151
Aantal bedrijven:26
OUDERE KOEIEN NR
KAMPIOEN: 144 Marijke 39
Vader: Wageningen Minardi
Eigenaar: D.Zandstra, De TikeRESERVE KAMPIOEN: 140 Wageningen Sjoukje 61
Vader: Ladino Park Talent-Imp-ET
Eigenaar: Mts W+J Hoeksma, Westergeest
JONGERE KOEIEN
KAMPIOEN: 119 Hiltje 388
Vader: Plattery Talent Leonard Aa
Eigenaar: Mts KP+L Reitsma-Kloosterman, BroeksterwâldRESERVE KAMPIOEN: 124 Wageningen Geertje 151
Vader: Gwyn Goldfinger
Eigenaar: Mts W+J Hoeksma, Westergeest
VAARZEN
KAMPIOEN: 151 Wageningen Larissa
Vader: Flevo Genetics Snowman
Eigenaar: Mts W+J Hoeksma, WestergeestRESERVE KAMPIOEN: 110 Rovershoekster Goldwyn Winnie
Vader: Braedale Goldwyn
Eigenaar: Mts O+J G Hoekstra-Cuperus, Aldtsjerk
PINKEN
KAMPIOEN: 88 Detje R 89
Vader: Jotan Red
Eigenaar: Mts.Visser-Visser Broeksterwâld
Inzender: Ate VisserRESERVE KAMPIOEN: 100 Wesselcrest Cameron Angel
Vader: Shema Jeeves Cameron
Eigenaar: A.L.H.Genetics B.V., Damwâld
Inzender:Arjan Werkhoven
OUDERE KALVEREN
KAMPIOEN: 72 Ytje 138
Vader: Dudoc Mr Burns
Eigenaar: Mts KP+L Reitsma-Kloosterman, Broeksterwâld
Inzender: Ritske ReitsmaRESERVE KAMPIOEN: 85 ALH Borika
Vader: Lirr Drew Dempsey
Eigenaar: A.L.H.Genetics B.V., Damwâld
Inzender: Erica van der Molen
MIDDEN KALVEREN
KAMPIOEN: 58 ALH Oak Bright
Vader: Pine Tree Alta Oak
Eigenaar: A.L.H.Genetics B.V., Damwâld
Inzender: Bertina DijkstraRESERVE KAMPIOEN: 42 Bierum Wassenaar 356
Vader: Comestar Lavanguard
Eigenaar: Melkveebedrijf Bierum, Hantumeruitburen
Inzender: Gea Bekius
JONGERE KALVEREN
KAMPIOEN: 27 ALH Dubai
Vader: Val Bisson Doorman
Eigenaar: A.L.H Genetics B.V., Damwâld
Inzender: Silke WerkhovenRESERVE KAMPIOEN: 22 Ockema Cashcoin Mabel
Vader: Farnear-Tbr-Bh Cashcoin
Eigenaar: J W van der Wal Wanswerd
Inzender: Sytske van der Wal
 BESTE VOORBRENGEN JONGVEE
t/m 8 jaar Kampioen:Kees Kloosterman
9 t/m 12 jaarKampioen:Sybricht Dijkstra
13 t/m 16 jaarKampioen: Marjan Bergsma
BESTE BEDRIJFSCOLLECTIES JONGVEE
1J. Bakker, Ginnum
2Mts Visser-Visser, Broeksterwâld
3A.L.H Genetics B.V., Damwâld

 

 

 

 

 

Uitslagen veekeuring Noord-Friesland op 27-07-2013 te Walterswald
JURY:
John Gribbon
Mark Nutsford
Britte Nooijens showmanship
Lars van Loenhout showmanshipAantal opgegeven dieren: 169
Aantal bedrijven: 31
OUDERE KOEIEN
KAMPIOEN:
162 Topcross Hilda 38
Vader: Stormatic
Eigenaar: Mts.Jacobi, GarypRESERVE KAMPIOEN:
165 Jantje 146
Vader: Talent
Eigenaar: Mts Reitsma, Driezum
JONGERE KOEIEN
KAMPIOEN:
154 Wageningen Sjoukje 61
Vader: Talent
Eigenaar: Mts.Hoeksma, WestergeestRESERVE KAMPIOEN:
148 Marie 349
Vader: Shottle
Eigenaar: Mts.de Groot, Oudega
VAARZEN 
KAMPIOEN:
117 Hiltje 388
Vader: Leonard Aa
Eigenaar: Mts.Reitsma-Kloosterman, BroeksterwâldRESERVE KAMPIOEN:
122 Geeske 288 RF
Vader: Savard
Eigenaar: Mts.Reitsma-Kloosterman, Broeksterwâld
PINKEN
KAMPIOEN:
114 Stuurman Atwood Lynx
Vader: Atwood
Eigenaar: Mts.Lawerman, Hiaure
Inzender: Yme Paul LawermanRESERVE KAMPIOEN:
92 Topcross Jaan 600
Vader: Acme
Eigenaar: Mts.Jacobi, Garyp
OUDERE KALVEREN
KAMPIOEN:
54 A-L-H. Alaska
Vader: Shamrock
Eigenaar: A.L.H.Genetics B.V., Damwâld
Inzender: Bertina DijkstraRESERVE KAMPIOEN:
79 Wesselcrest Cameron Angel
Vader: Cameron
Eigenaar: A.L.H.Genetics B.V., Damwâld
Inzender: Erika van der Molen
MIDDEN KALVEREN
KAMPIOEN:
36 Lilly RC P
Vader: Ladd P Red
Eigenaar: A.L.H.Genetics B.V., Damwâld
Inzender: Lytse DurkRESERVE KAMPIOEN:
27 Krûddikker Golden Adeen
Vader: Gold Chip
Eigenaar: Mts.Lawerman, Hiaure
Inzender: Nykle Jacob Lawerman
JONGERE KALVEREN
KAMPIOEN:
6 Koarnwert Wikje 477
Vader: Mo Boy Red
Eigenaar: J Bakker, Ginnum
Inzender: Marianne BoschRESERVE KAMPIOEN:
23 Friso Juweeltje 852
Vader: Delta G Force
Eigenaar: E H I Hettinga, Cornjum
Inzender: Jelle Postma
BESTE VOORBRENGEN JONGVEE
t/m 8 jaar Kampioen: Andries van der Woude
9 t/m 12 jaar Kampioen: Siebrigh Dijkstra
13 t/m 16 jaar Kampioen: Bertina Dijkstra
17 jaar en ouder Kampioen: Janneke Altenburg
BESTE BEDRIJFSCOLLECTIES JONGVEE
1 A.L.H. Genetics, Damwâld
2 Mts Hoekstra-Cuperus, Aldsjerk
3 Mts Visser-Visser, Broeksterwâld
Uitslagen veekeuring Noord-Friesland op 28-07-2012 te Walterswald
JURY
Johan van Beek + assistent Rens de Brouwer
Adrion van Beek + assistent Jeroen van BeekAantal opgegeven dieren: 166
Aantal bedrijven: 33
OUDERE KOEIEN NR
KAMPIOEN: NR. 165
Naam: WAGENINGEN PUK 184
Vader: Dante
Eigenaar: Mts.Hoeksma, WestergeestRESERVE KAMPIOEN: NR. 166
Naam: HENDRIKA 59
Vader: Proud
Eigenaar: Mts Atsma, Eastermar
JONGERE KOEIEN
KAMPIOEN: NR. 137
Naam: WAGENINGEN SJOUKJE 61
Vader: Talent
Eigenaar: Mts.Hoeksma, WestergeestRESERVE KAMPIOEN: NR. 131
Naam: WAGENINGEN ROXI
Vader: Buckeye
Eigenaar: Mts.Hoeksma, Westergeest
VAARZEN
KAMPIOEN: NR. 114
Naam: NOBLESSE
Vader: Planet
Eigenaar: Mts.Koning, MunnekezijlRESERVE KAMPIOEN: NR. 118
Naam: MIEKA
Vader: Goldwyn
Eigenaar: Mts.Hoekstra, Aldtsjerk
PINKEN
KAMPIOEN: NR. 99
Naam: MWS DUSK ASHLYN
Vader: Dusk
Eigenaar: A.L.H.Genetics B.V., Damwâld
Inzender: Erica van der MolenRESERVE KAMPIOEN: NR. 100
Naam: DE VOLMERS BAILEY
Vader: Atwood
Eigenaar: A.L.H.Genetics B.V., Damwâld
Inzender: Arjan Werkhoven
OUDERE KALVEREN
KAMPIOEN: NR. 59
Naam: A-L-H RIVERIA
Vader: Beacon
Eigenaar: A.L.H.Genetics B.V., Damwâld
Inzender: Klaas Pieter van der MeerRESERVE KAMPIOEN: NR. 63
Naam: A-L-H ROCHELLE P
Vader: Magna P
Eigenaar: A.L.H.Genetics B.V., Damwâld
Inzender: Bertina Dijkstra
MIDDEN KALVEREN
KAMPIOEN: NR. 40
Naam: WAGENINGEN SJOUKJE 71
Vader: Windbrook
Eigenaar: Mts.Hoeksma, Westergeest
Inzender: Klaske HoeksmaRESERVE KAMPIOEN: NR. 45
Naam: GEERTJE 206
Vader: Sanchez
Eigenaar: Mts.Hoekstra, Aldtsjerk
Inzender: Erik Draaistra
JONGERE KALVEREN
KAMPIOEN: NR. 13
Naam: BUTENFJILD TRIJNTJE 297
Vader: Detour
Eigenaar: J de Jong, Foudgum
Inzender: Jitske de JongRESERVE KAMPIOEN: NR. 5
Naam: KOARNWERT TINE 99
Vader: Alliance
Eigenaar: J.Bakker, Ginnum
Inzender: Marianne Bosch
BESTE VOORBRENGEN JONGVEE
t/m 8 jaar   Kampioen: Eelke Kloosterman
9 t/m 12 jaar Kampioen: Bertina Dijkstra
13 t/m 16 jaar Kampioen: Wieke Marije Bakker
17 jaar en ouder Kampioen: Janneke Altenburg
TWEE MEEST TALENTVOLLE INZENDERS
1. Tjerk Jan Atsma
2. Anniek van der Woude
BESTE BEDRIJFSCOLLECTIES JONGVEE
1 J.de Jong, Foudgum
2 Mts.Hoekstra, Aldtsjerk
3 A.L.H.Genetics B.V., Damwâld
EIWITBOKAAL:  
Winnaar:  NR.166     Hendrika 59
Mts Atsma, Eastermar
BESTE INZENDER: 
Winnaar:   Mts.Hoekstra, Aldtsjerk
Uitslagen veekeuring Noord-Friesland op 30-07-2011 te Walterswald
JURY
Alex Borst, Feerwerd
Gerrit de Groot, Herwijnen
Herre Kuiper, Elahuizen
Gert-Jan de Groot, OudemirdumAantal opgegeven dieren: 173
Aantal bedrijven: 36
OUDERE KOEIEN
KAMPIOEN:   NR.171
Naam: LENA 67
Vader: Tribute
Eigenaar: Mts.Reitsma-Kloosterman, BroeksterwâldRESERVE KAMPIOEN: NR.170
Naam: WAGENINGEN JELTJE 258
Vader: Goldwyn
Eigenaar: Mts.Hoeksma, Westergeest
JONGERE KOEIEN
KAMPIOEN:   NR.162
Naam: WAGENINGEN GEERTJE 127
Vader:    Duplex
Eigenaar: Mts.Hoeksma, WestergeestRESERVE KAMPIOEN: NR.159
Naam: HILTJE 335
Vader: Lawrence
Eigenaar: Mts.Reitsma-Kloosterman, Broeksterwâld
VAARZEN
KAMPIOEN: NR.152
Naam: WAGENINGEN ROXI
Vader: Buckeye
Eigenaar: Mts.Hoeksma, WestergeestRESERVE KAMPIOEN: NR.153
Naam: WAGENINGEN SJOUKJE 61
Vader: Talent
Eigenaar: Mts.Hoeksma, Westergeest
PINKEN
KAMPIOEN:   NR.130
Naam: BOLLEHOLSTER BOLERA
Vader: Savard
Eigenaar: J.v.d.Wal, Wânswert
Inzender:    Sytske van der WalRESERVE KAMPIOEN: NR.119
Naam: JOLEEN 1
Vader: Frontrunner
Eigenaar: Mts.Reitsma-Kloosterman, Broeksterwâld
Inzender: Linda Teeuwisse
OUDERE KALVEREN
KAMPIOEN: NR.17
Naam: DE VOLMER BAILEY
Vader: Atwood
Eigenaar: A.L.H.Genetics B.V., Damwâld
Inzender: Erica van der MolenRESERVE KAMPIOEN: NR.49
Naam: MORSAN DAMION JOY
Vader: Damion
Eigenaar: A.L.H.Genetics B.V., Damwâld
Inzender: Erica van der Molen
JONGERE KALVEREN
KAMPIOEN:  NR.88
Naam: ALEXANDER TRACY
Vader: Alexander
Eigenaar: Mts.Osinga-Timmermans, Vrouwenparchie
Inzender: Antoinette OsingaRESERVE KAMPIOEN: NR.72
Naam: RR KHW REAL AIKO
Vader: Reality
Eigenaar: J.v.d.Wal, Wânswert
Inzender: Betty Altenbrug
BESTE VOORBRENGEN JONGVEE
t/m 8 jaar   Kampioen: Sybrigt Dijkstra
9 t/m 12 jaar Kampioen: Bertina Dijkstra
13 t/m 16 jaar Kampioen: Betty Altenburg
17 jaar en ouder  Kampioen: Erica van der Molen
TWEE MEEST TALENTVOLLE INZENDERS
1. Pieter van der Woude
2. Jelle Postma
BESTE BEDRIJFSCOLLECTIES JONGVEE
1 A.L.H.Genetics B.V., Damwâld
2 J.v.d.Wal, Wânswert
3 J.v.d.Wal, Wânswert
EIWITBOKAAL: 
Winnaar:  NR.170  Wageningen Jeltje 258
Mts.Hoeksma, Westergeest
BESTE INZENDER:
Winnaar: Mts.Hoeksma, Westergeest
Uitslagen veekeuring Noord-Friesland op 31-07-2010 te Walterswald
JURY
Jacob Wijnker, Avenhorn
Albert Prins, Hasselt
Annemarie de Jong, Blesdijke
Herko Pijl, LippenhuizenAantal opgegeven dieren: 157
Aantal bedrijven: 31
OUDERE KOEIEN
KAMPIOEN: 157 Camphols Rudolph Laurona 

Vader: Rudolph
Eigenaar: Mts.Reitsma-Kloosterman, Broeksterwâld
RESERVE KAMPIOEN: 152 Hondura
Vader: Stormatic
Eigenaar: Mts.Lawerman-Dijkstra, Hiaure
JONGERE KOEIEN
KAMPIOEN: 147 Lena 67
Vader: Tribute
Eigenaar: Mts.Reitsma-Kloosterman, Broeksterwâld
RESERVE KAMPIOEN: 131 Wageningen Jantje 679
Vader: Drake
Eigenaar: Mts.Hoeksma, Westergeest
VAARZEN
KAMPIOEN: 124 Hiltje 335

Vader: Lawrence
Eigenaar: Mts.Reitsma-Kloosterman, Broeksterwâld
RESERVE KAMPIOEN: 126 Bicc Lena 272
Vader: Damion
Eigenaar: Mts.Kloosterman-Deinum, Feanwâlden
PINKEN
KAMPIOEN: 106 A-L-H Danielle

Vader: Laurin
Eigenaar: A.L.H.Genetics B.V., Damwâld
Inzender: Erica van der Molen
RESERVE KAMPIOEN: 99 Fidele 1
Vader: Rampage
Eigenaar: Mts.Osinga-Timmermans, Vrouwenparchie
Inzender: Antoinette Osinga
OUDERE KALVEREN
KAMPIOEN: 2 A-L-H Bridget

Vader: Planet
Eigenaar: A.L.H.Genetics B.V., Damwâld
Inzender: Pieter van der Zwaag
RESERVE KAMPIOEN: 37 Atlees Baxter
Vader: Baxter
Eigenaar: A.L.H.Genetics B.V., Damwâld
Inzender: Erica van der Molen
JONGERE KALVEREN
KAMPIOEN: 55 Rhala Ditta 20

Vader: Survivor
Eigenaar: Mts. van der Steege, Aldtsjerk
Inzender: Janna van der Steege
RESERVE KAMPIOEN: 66 Astrid 1
Vader: Glen
Eigenaar: Mts.Osinga-Timmermans, Vrouwenparchie
Inzender: Antoinette Osinga
BESTE VOORBRENGEN JONGVEE
t/m 8 jaar Kampioen: Janco Reitsma
9 t/m 12 jaar Kampioen: Hindrik Visser
13 t/m 16 jaar Kampioen: Betty Altenburg
17 jaar en ouder Kampioen: Erica van der Molen
MOOISTE GEHEEL t/m 16 jaar  
Winnaar: Tjisse Reitsma
Winnaar: Kees Kloosterman / Nynke Deinum
BESTE BEDRIJFSCOLLECTIES JONGVEE
1 J.v.d.Wal, Wanswert
2 A.L.H.Genetics B.V., Damwâld
3 Mts. van der Steege, Aldtsjerk
UGCN PRIJS:
Eigenaar: 155 Anna 315
Mts.Fennema, Oudwoude
 EIWITBOKAAL: 
Eigenaar:  157 Campshols Rudolph Laurona
Mts.Reitma-Kloosterman, Broeksterwâld
BESTE INZENDER:
Winnaar: A.L.H.Genetics B.V., Damwâld
Uitslagen veekeuring Noord-Friesland op 25-07-2009 te Walterswald
JURY
Adrion van Beek, Breda
Nico Bons, Ottoland
Wytze Meye Wink, Oudega (G.S.)
Hendrik Albada, Mirns
OUDERE KOEIEN
KAMPIOEN: 104 CORRIE 330
Vader: Lucky Mike
Eigenaar: Mts.Visser, Miedum
RESERVE KAMPIOEN: 99 B DURHAM ELEGANCE
Vader: Durham
Eigenaar: J.v.d.Wal, Wanswert
JONGERE KOEIEN
KAMPIOEN: 95 WAGENINGEN RIEB IDA 640

Vader: Goldwyn
Eigenaar: Mts.Hoeksma, Westergeest
RESERVE KAMPIOEN: 88 RUW MORELLA
Vader: Buckeye
Eigenaar: K.D.Meerstra, Berlikum
PINKEN
KAMPIOEN: 69 BOLLEHOLSTER MIRJAM

Vader: Fustead Emory Blitz
Eigenaar: J.v.d.Wal, Wanswert
RESERVE KAMPIOEN:  73 BOLLEHOLSTER MAHALA
Vader: Goldwyn
Eigenaar: J.v.d.Wal, Wanswert
OUDERE KALVEREN
KAMPIOEN: 27 LENA 72

Vader: Talent
Eigenaar: Mts.Reitsma, Broeksterwâld
Inzender: Berend Reitsma
RESERVE KAMPIOEN: 14 KOEPON LAURIN REGENIA
Vader: Laurin
Eigenaar: A.L.H.Genetics, Damwâld
Inzender: Erika v.d.Molen
JONGERE KALVEREN
KAMPIOEN: 50 RHALA ANNIE 4

Vader: Dream
Eigenaar: Mts.v.d.Steege, Aldtsjerk
Inzender: Peter v.d.SteegeRESERVE KAMPIOEN:  47 SAM RICHELLE
Vader: Mr Sam
Eigenaar: Mts.Osinga, Vrouwenparochie
Inzender: Hidde Visser
BESTE VOORBRENGEN
KAMPIOEN: 50 RHALA ANNIE 4

Inzender: Peter.v.d.SteegeRESERVE KAMPIOEN: 55 ANKE 50
Inzender: Hindrik Visser
MOOISTE TOILET
KAMPIOEN: 33 G CORINA
Inzender: Janna de BoerRESERVE KAMPIOEN: 14 Koepon Laurin Regenia
Inzender: Erika v.d.Molen
BESTE BEDRIJFSCOLLECTIES JONGVEE
1  J.v.d.Wal, Wansert (KAMPIOEN)

2  Mts.Reitsma, Broeksterwâld
3  A.L.H.Genetics, Damwâld
4  Mts.v.d.Steege, Aldtsjerk
5  Mts.Kloosterman-Deinum, Feanwâlden
6  Mts.Hoekstra, Aldtsjerk
7  J.de Jong, Foudgum
8  S.Posthumus, Hantumeruitburen
UGCN PRIJS: 106 Bicc Hiltje 1007
Eigenaar: Mts.Kloosterman, Feanwâlden
EIWITBOKAAL: 105 Bonnie 54
Eigenaar: Mts.Visser, Miedum
Uitslagen 2008
JURY
Jos Knoef, Geesteren
Halbe Huitema, Gauw
Romke Schaap, Ypecolsgea
Kees de Jong, Hoogblokland

OUDERE KOEIEN

KAMPIOEN: Corrie 330
Vader: Lucky Mike
Eigenaar. Mts.Visser-Veldman, Miedum

RESERVE KAMPIOEN: Wageningen Retortillo Puk 184
Vader: Regancrest Elton Dante
Eigenaar. Mts.Hoeksma, Westergeest

JONGERE KOEIEN

KAMPIOEN: Wageningen Bichette 24
Vader: Lucky Mike
Eigenaar. Mts.Hoeksma, Westergeest

RESERVE KAMPIOEN: Clara 154
Vader: Veecom Red Bull
Eigenaar. Mts.Reitsma-Postma, Driesum

PINKEN

KAMPIOEN: Dellia
Vader: Braedale Goldwyn
Eigenaar. Jan v.d.Wal, Wanswerd

RESERVE KAMPIOEN: Giessen Charity 16
Vader: Regancrest Mr Durham Sam
Eigenaar. Jan v.d.Wal, Wanswerd

OUDERE KALVEREN

KAMPIOEN: Hiltje 335
Vader: KDM Lucky Lawrence
Eigenaar: Mts.Reitsma-Kloosterman, Broeksterwoude
Inzender. Ritske Reitsma

RESERVE KAMPIOEN: Noard Easter Johanna 406
Vader: Cervi Tugelo Silk
Eigenaar: Mts.Feenstra-Sangers, Kollum
Inzender. Jan Durk Sangers

JONGERE KALVEREN

KAMPIOEN: Bolleholster Mirjam
Vader: Fustead Emory Blitz
Eigenaar: Jan v.d.Wal, Wanswerd
Inzender. Jan v.d.Wal

RESERVE KAMPIOEN: Rhala Dita
Vader: Jango
Eigenaar: Mts.v.d.Steege, Oudkerk
Inzender. Marianne Roolvink

BESTE BEDRIJFSCOLLECTIES
1. Jan v.d.Wal, Wanswerd
2. Mts.v.d.Steege, Oudkerk
3. J de Jong, Foudgum
MOOISTE VOORBRENGEN 
Rhala Lae Miss Pete
Inzender: Peter van der Steege, Oudkerk
MOOISTE TOILET
Peke Amalia 768
Inzender: Korry van der Valk, Wouterswoude

Uitslagen 2007
JURY
A.Landman, Oosthem
W.Dotinga, Ryptsjerk
H.Binnedijk, Oudega
A.Jongsma, Jubbega

OUDERE KOEIEN

KAMPIOEN: CAMPHOLS RUDOLPH LAURONA
Vader: Rudolph
Eigenaar: Mts Reitsma-Kloosterman, Broeksterwoude

RESERVE KAMPIOEN: BICC LENA 190
Vader: Arpgone
Eigenaar: Mts.Kloosterman-Deinum, Veenwouden

JONGERE KOEIEN

KAMPIOEN: CORRIE 330
Vader: Lucky Mike
Eigenaar: Mts Visser-Veldman, Miedum

RESERVE KAMPIOEN: MESLAND ALH BRIANN
Vader: Morty
Eigenaar: J W v.d Wal, Wanswerd

PINKEN

KAMPIOEN: BOURKINA FASO
Vader: Duplex
Eigenaar: Mts.v.d.Steege, Aldtsjerk

RESERVE KAMPIOEN: ADINA
Vader: Durham
Eigenaar: A.L.H. Genetics BV, Damwoude

OUDERE KALVEREN

KAMPIOEN: HILTJE 324
Vader: Design
Eigenaar: Mts Reitsma-Kloosterman, Broeksterwoude
Inzender: Tjalling Bles, Wirdum

RESERVE KAMPIOEN: G.N. TRACY 518
Vader Toystory
Eigenaar: A.L.H.Genetics BV, Damwoude
Inzender: Tabe Annema, Damwoude

JONGERE KALVEREN

KAMPIOEN: RHALA DITTA 14
Vader: Norman
Eigenaar: Mts.v.d.Steege, Aldtsjerk
Inzender: Pieter v.d.Steege, Aldtsjerk

RESERVE KAMPIOEN: WAGENINGEN NIERMANS HELV 3
Vader: Goldwyn
Eigenaar: Mts.Hoeksma, Westergeest
Inzender: Dictus Hoeksma, EE

BESTE VOORBRENGEN:
Boukje 142
Eigenaar: Mts Visser, Broeksterwoude
Inzender: Hendrik Visser, Broeksterwoude
MOOISTE TOILET:
Rhala Shottle Daydream
Eigenaar: Mts.v.d.Steege, Aldtsjerk
Inzender: Pieter v.d.Steege, Aldtsjerk
BESTE BEDRIJFSCOLLECTIE KALVEREN:
Mts.v.d.Steege, Aldtsjerk
Uitslagen 2006
JURY
J. van Beek, Teteringen
A.van Beek, Breda
H.Huitema, Gauw
K.Eppinga, Sondel

OUDERE KOEIEN

KAMPIOEN:
105 WAG. RETORTILLO PUK 184
Vader:Regancrest Elton DANTE
Eigenaar: Mts.Hoeksma, Westergeest

RESERVE KAMPIOEN:
99 BONNIE 54
Vader: Delta OSMOND
Eigenaar: Mts.Visser, Miedum

JONGERE KOEIEN

KAMPIOEN:
84 DOKTOR MONITOR ET
Vader: Regancrest Elton DURHAM
Eigenaar: J.W.van der Wal, Wanswerd

RESERVE KAMPIOEN:
90 EUROSTAR LAURIE
Vader: Comestar STORMATIC
Eigenaar: Mts.Reitsma-Kloosterman, Broeksterwoude

OUDERE KALVEREN

KAMPIOEN:
2 ADINA ET
Vader: Regancrest Elton DURHAM
Eigenaar: A.L.H.Genetics B.V., Damwoude
Inzender: Arjan Werkhoven, Driesum

RESERVE KAMPIOEN:
21 PRINCES SHOTTLE ET
Vader: Picston SHOTTLE
Eigenaar: A.L.H.Genetics B.V., Damwoude
Inzender: Tabe Annema, Damwoude

JONGERE KALVEREN

KAMPIOEN:
59 HILTJE 1191
Vader: JESTHER
Eigenaar: Mts.v.d.Meulen, Suwald
Inzender: Simon Haitsma, Gytsjerk

RESERVE KAMPIOEN:
42 B GOLDWYN JOYCE ET
Vader: Breadale GOLDWYN
Eigenaar: A.L.H.Genetics BV, Damwoude
Inzender: Feije v.d. Meer, Damwoude

BESTE VOORBRENGEN:
35 GINA
Vader: Ladino Park TALENT
Eigenaar: Mts.Hoeksema, Westergeest
Inzender: Jitske Hoeksema, Westergeest
MOOISTE TOILET:
1 ILONA ET
Vader: Regancrest MODEST
Eigenaar : A.L.H.Genetics B.V., Damwoude
Inzender: Erica Rijneveld, Ammerstol
BESTE BEDRIJFSCOLLECTIE KOEIEN: 
Mts.Hoeksma, Westergeest
BESTE BEDRIJFSCOLLECTIE KALVEREN:
Mts.Reitsma-Kloosterman, Broeksterwoude

uitslagen 2005
JURY
D.van Deelen, Tricht
L.de Jong, Beusichem
A.Kuiper, Haulerwijk
G.Bouma, Gorredijk
Kampioen jongere kalveren:
EUROSTAR CINDY V : ALLEN
EIG : MTS KP&L REITSMA-KLOOSTERMAN, BROEKSTERWOUDE
INZ : TJALLING BLES, WIRDUM
Reservekampioen jongere kalveren:
ALH INEZ ET V : TITANIC
EIG : ALH GENETICS, DAMWOUDE
INZ : TABE ANNEMA, DAMWOUDE
Kampioen oudere kalveren:
LISA 1 V : MORTY
EIG : MTS KP&L REITSMA-KLOOSTERMAN, BROEKSTERWOUDE
INZ : TJALLING BLES, WIRDUM
Reservekampioen oudere kalveren:
NOARD EASTER JOHANNA 341 V : PROGETTO
EIG : MTS T & F & M & L J FEENSTRA-SANGERS, KOLLUM
INZ : MARIJKE SANGERS, KOLLUM
Kampioen vaarzen
BOLLEHOLSTER RUDOLPH SHEILA V : RUDOLPH
EIG : J W VAN DER WAL, WANSWERT
Reservekampioen vaarzen
BICC HILTJE 980 V : LHEROS
EIG : MTS BJ&C&C KLOOSTERMAN-DEINUM, VEENWOUDEN
Kampioen koeien
ANACRES EVELIN V : SKYCHIEF
EIG : J W VAN DER WAL & K D MEERSTRA, WANSWERTReservekampioen koeien
BICC YTJE 284 V : BENSON
EIG : MTS BJ&C&C KLOOSTERMAN-DEINUM, VEENWOUDEN
Beste uier:
RIEB IDA 637 V : LUCKY LEO
EIG : MTS W & J HOEKSMA, WESTERGEEST
Beste 100.000 kg koe:
GEESKE 49 V : LEADMAN
EIG : MTS KP&L REITSMA-KLOOSTERMAN, BROEKSTERWOUDE
Beste voorbrengen:
WAGENINGEN DURKJE 167 V : JOCKO
EIG : MTS W & J HOEKSMA, WESTERGEEST
INZ : DICTUS HOEKSMA, EE
Mooiste toilet:
PEKE AMALIA 545 V : TRIBUTE
EIG : MTS P & A VD VALK-NUTMA, WOUTERSWOUDE
INZ : KORRY V/D VALK, WOUTERSWOUDE
Aanmoedigingsprijs:
KOARNWERT WARDA 81 V : JEFF
EIG : J BAKKER, GINNUM
INZ : WIEKE MARIJE BAKKER, GINNUM
Beste bedrijfscollectie koeien:
MTS. BJ&C&C KLOOSTERMAN-DEINUM, VEENWOUDEN
Beste bedrijfscollectie kalveren:
MTS. W & J HOEKSMA, WESTERGEEST

Uitslagen 2004
JURY
A.Landman, Oosthem
A.Kuiper, Haulerwijk
J.Aalberts, Menaldum
B de Haan, Hemrik

OUDERE KOEIEN 

KAMPIOEN 26a CAMH RUDOLPH LAURONA Vader: Rudolph
Eigenaar. Mts.Reitsma-Kloosterman, Broeksterwoude

RESERVE KAMPIOEN 31 JETSKE 923 Vader: Kent
Eigenaar. R. Lieuwes, Oudwoude

JONGERE KOEIEN 

KAMPIOEN 7 WAG RETORTILLO 184 Vader: Dante
Eigenaar. Mts.Hoeksma, Westergeest

RESERVE KAMPIOEN 12 IDANA 11 Vader: Leduc
Eigenaar. Mts.Reitsma, Driesum

OUDERE KALVEREN

KAMPIOEN 35a EUROSTAR SAND Vader: Stormatic
Eigenaar: Mts.Reitsma-Kloosterman, Broeksterwoude
Inzender. Ritske Reitsma

RESERVE KAMPIOEN 65 MESLAND PRINCES ET Vader: Stormatic
Eigenaar: A.L.H.Genetics BV, Damwoude
Inzender. Arjan Werkhoven

JONGERE KALVEREN

KAMPIOEN 71. DL ANNABEL ET Vader: Goodluck
Eigenaar: A.L.H.Genetics BV, Damwoude
Inzender. Tabe Annema

RESERVE KAMPIOEN 80a YTJE 101 Vader: Lheros
Eigenaar Mts.Reitsma-Kloosterman, Broeksterwoude
Inzender. Ritske Reitsma

MOOISTE VOORBRENGEN
67 Inzender. Sjoukje Hoeksma
MOOISTE TOILET
35a Inzender. Ritske Reitsma